Potrzebujesz przedostać się do Niemiec z Radomia? Sprawdź ofertę busów Reest

Jeśli musisz wyjechać z Radomia do Niemiec, powinieneś zastanowić się nad wyborem busa jako środka transportu. Na blogu szczegółowo opisujemy ofertę przewozu osób naszej firmy Reest – poznaj ją już teraz!

Planując wyjazd do krajów Unii Europejskiej, masz do wyboru wiele rodzajów środków transportu. Możesz lecieć samolotem, pojechać własnym samochodem lub nawet pociągiem. Jednak istnieje jeszcze jedno rozwiązanie, które zazwyczaj okazuje się doskonałą alternatywą – podróż busem! Usługi takie świadczy nasza firma Reest, która realizuje m.in. przewóz osób do Niemiec z Radomia. Jeśli właśnie taki jest kierunek Twojej wycieczki, z artykułu dowiesz się, dlaczego warto zdecydować się na naszą ofertę. Poznaj najważniejsze korzyści i sprawdź, jak przygotować się do wyjazdu.

Przewozy busem do Niemiec z Radomia

Ten środek transportu cieszy się sporą popularnością, która to ostatnio jest wyjątkowo duża m.in. z racji drastycznego wzrostu cen biletów lotniczych. Potwierdza to fakt, że realizujemy coraz więcej przewozów pasażerskich busami m.in. na trasie z Radomia do Niemiec. Jeśli Ty także planujesz podróż na tym kierunku, już dziś skontaktuj się z naszą firmą Reest!

Z tej usługi transportowej chętnie korzystają osoby:

  • wyjeżdżające na wakacje,

  • podróżujące w celach zarobkowych,

  • odwiedzające swoich bliskich za granicą.

Popularność tego środka transportu wynika z bezpieczeństwa, komfortu oraz relatywnie niskiej ceny podróży. Jednocześnie ważną zaletą wyjazdu busem do Niemiec z Radomia jest to, że można zabrać ze sobą dużo bagażu bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Komfortowa i tania podróż

Jeśli zdecydujesz się na usługę transportową oferowaną przez naszą firmę Reest, możesz liczyć na wysoki komfort podróży. Do realizacji przewozów osób na trasie do Niemiec z Radomia wykorzystujemy busy doskonale wyposażone, w których znajdziesz m.in.:

  • regulowane fotele,

  • wydajną klimatyzację,

  • odtwarzacz płyt DVD podłączony do dużego ekranu.

Wszystkim korzystającym z naszych usług gwarantujemy także wysoki poziom bezpieczeństwa. Dbamy o doskonały stan techniczny floty pojazdów i jednocześnie zatrudniamy kierowców z wieloletnim doświadczeniem w przewozie osób na trasach międzynarodowych.

Co ważne, podróż do Niemiec z Radomia tym środkiem transportu będzie relatywnie niedroga. Możemy pochwalić się konkurencyjnym poziomem cen, w tym możliwością ich negocjacji oraz zniżkami dla grup zorganizowanych. Już teraz zapoznaj się z naszym cennikiem transportu busami i zarezerwuj bilet na przejazd!

podroz busem

Kilka słów o bagażu

Szykując się do wyjazdu, musisz pamiętać o tym, że przewoźnicy indywidualnie wyznaczają pewne ograniczenia związane z ilością i wielkością bagażu pasażerów. Informacje na ten temat znajdziesz w regulaminie świadczenia usługi przewozu osób. Nasze busy jeżdżące na trasie Radom-Niemcy są bardzo pojemne. Z tego powodu mamy duże limity w zakresie tego, co można zabrać ze sobą do pojazdu – aż dwie walizki o łącznej masie do 40 kg oraz sztukę bagażu podręcznego.

W kwestii ograniczeń pamiętaj, że:

  • sprzęt elektroniczny oraz cenne przedmioty (np. biżuteria), należy trzymać w bagażu podręcznym,

  • zabroniony jest przewóz rzeczy stanowiących zagrożenie dla życia i zdrowia osób podróżujących pojazdem, w tym m.in. broni palnej czy materiałów wybuchowych,

  • torby czy plecaki zabierane do kabiny busa muszą zmieścić się pod fotelem (zabronione jest pozostawianie ich w miejscach, które ograniczają wygodę innym pasażerom).

Co jeszcze warto wiedzieć przed podróżą busem?

Szykując się do podróży busem z Radomia do Niemiec, pamiętaj, aby zabrać ze sobą rzeczy, które uprzyjemnią Ci drogę. Jednocześnie koniecznie spakuj dokument tożsamości – najlepiej dowód osobisty, który może przydać się podczas różnych kontroli. Do tego przed skorzystaniem z usługi przewozu osób za granicę, dobrym pomysłem jest wyrobienie sobie karty EKUZ będącej potwierdzeniem opłacania ubezpieczenia zdrowotnego. Jeśli jedziesz do naszego zachodniego sąsiada w celach zawodowych, koniecznie zabierz dokumenty niezbędne do podjęcia pracy (np. dyplomy ukończenia szkół czy potwierdzenia posiadanych uprawnień).

Podróżuj tanio i komfortowo z Reest!

Niezależnie od tego, jaki jest cel Twojego wyjazdu z Radomia do Niemiec, wybór busa jako środka transportu to najlepsze rozwiązanie. Będziesz podróżować szybko, bezpiecznie i komfortowo, a do tego korzystając z usług przewozu osób naszej firmy Reest, możesz liczyć na niską cenę biletu! Regularnie organizujemy kursy na tym kierunku, dlatego już dziś zarezerwuj sobie miejsce w pojeździe!

przewozy międzynarodowe Reest

 

Trasy z Polski do Holandii, Niemiec, i Belgii przemierzamy każdego dnia wożąc bezpiecznie ludzi bezpośrednio pod wskazany adres.


Kontakt

 

REEST - Busy do Holandii Niemiec i Belgii

Numery tel. POLSKA

+48 604 195 111
+48 502 853 110

 

Numery tel. HOLANDIA

+31 617 665 793
+31 619 958 683

 

Adres

ul.Rapackiego 20A/28 26-600 Radom

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


© 2023 Reest.pl 
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewozy międzynarodowe Polska Holandia Niemcy Belgia

Projekt i wykonanie WebArt IT

 

ZWROT PODATKU Z ZAGRANICY

aldortax