Wybierasz się do Amsterdamu? Pojedź busem Reest!

Wielu Polaków regularnie wyjeżdża do Amsterdamu w celach zarobkowych. Jeśli Ty także masz takie plany, wybierz podróż busem naszej firmy Reest. Na blogu wyjaśniamy, dlaczego warto – sprawdź!

 

Od wielu lat Holandia jest popularnym kierunkiem wyjazdu dla Polaków szukających zatrudnienia za granicą. Jak wynika z danych z roku 2022, na terenie tego kraju na stałe mieszka ponad 220 tys. naszych rodaków. Jednocześnie wiele osób jedzie tam na krótki czas z myślą o podreperowaniu domowego budżetu, podejmując się np. pracy sezonowej. Jeśli Ty także planujesz pojechać do Holandii i chcesz dostać się do Amsterdamu, zaplanuj podróż busem korzystając z oferty naszej firmy Reest. Sprawdź, dlaczego warto wybrać ten środek transportu oraz jak przygotować się do wyjazdu!

Zaplanuj podróż do Amsterdamu

Planując wyjazd do stolicy Holandii, masz dziś wiele możliwości pod kątem wyboru środka transportu. Możesz pojechać własnym samochodem, wybrać się pociągiem, polecieć samolotem lub zdecydować się na przejazd busem. Pierwsza z powyższych opcji wydaje się najbardziej atrakcyjna, ale musisz liczyć się z tym, że podróż taka będzie męcząca – np. z Warszawy do Amsterdamu jest ponad 1000 km. Z kolei jazda koleją zajmuje bardzo dużo czasu, natomiast ceny biletów lotniczych są obecnie niezwykle wysokie.

Wszystko to sprawia, że wybór ostatniego z powyższych środków transportu to dziś najlepsze rozwiązanie – skorzystaj z usług naszej firmy Reest! Od wielu lat organizujemy przewozy z Polski do wielu krajów zachodniej Europy, w tym wysyłamy busy do Holandii, dowożąc pasażerów m.in. do Amsterdamu.

Wybierz przejazd busem do Holandii

Decydując się na wybór tego środka transportu, przede wszystkim oszczędzasz pieniądze. Możesz przekonać się o tym już teraz – przejrzyj nasz cennik przejazdu busem do Holandii!

Jednak zalet tego rozwiązania jest dużo więcej i do najważniejszych z nich należy zaliczyć:

  • wygodę podróżowania – nasze pojazdy wyposażone są w komfortowe fotele dla pasażerów, wydajną klimatyzację oraz system wideo;
  • bezpieczeństwo – w Reest zatrudniamy wyłącznie kompetentnych kierowców, mających doświadczenie w międzynarodowych przewozach pasażerskich;
  • oszczędność czasu – uwalniasz się od konieczności dojazdu np. na dworzec kolejowy czy lotnisko (w wielu przypadkach odbieramy pasażerów bezpośrednio ze wskazanych przez nich miejsc);
  • możliwość zabrania dużej ilości bagażu bez dodatkowych dopłat – aż 40 kg podstawowego (maksymalnie 2 torby podróżne, walizki lub plecaki) oraz jedną sztukę podręcznego o dowolnej wadze (musi mieścić się pod siedzeniem w pojeździe).

Do tego należy dodać szybką rezerwację busa do Holandii, jeśli zdecydujesz się skorzystać z oferty naszej firmy Reest.

podroz busem

Przygotuj bagaż i niezbędne do podróży rzeczy

Po zarezerwowaniu biletu na wyjazd busem do Amsterdamu pozostaje Ci już tylko przygotować się do podróży. Pakując bagaż, pamiętaj o zabraniu niezbędnych dokumentów – aby wjechać do Holandii, musisz posiadać aktualny dowód osobisty oraz paszport. Warto również wcześniej, będąc jeszcze w Polsce, wyrobić sobie kartę EKUZ, która zapewni Ci bezpłatny dostęp do wielu świadczeń medycznych za granicą. Jeśli wyjeżdżasz do pracy, zabierz ze sobą wszystkie potwierdzenia Twoich kwalifikacji zawodowych – najlepiej przetłumaczone na język angielski.

Na etapie pakowania pomyśl także o własnym komforcie podróży. Specjaliści naszej firmy Reest radzą zabrać do bagażu podręcznego:

  • niewielką poduszkę pod głowę oraz opaskę na oczy, jeśli planujesz spać;
  • drobny prowiant, w tym przede wszystkim coś do picia;
  • rzeczy, które umilą Ci przejazd busem do Holandii – np. ulubiona książka, przenośna konsola do gier, czasopisma czy krzyżówki.

Sprawdź ofertę przejazdów z Polski do Holandii

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z tego środka transportu, planując podróż do Królestwa Niderlandów skorzystaj z usług naszej firmy Reest. Zapoznaj się z ofertą i już dziś zarezerwuj przejazd busem do Holandii – wystarczy wypełnić formularz online! Organizujemy kursy do Amsterdamu z wielu miast na terenie Polski, w tym Wrocławia, Poznania, Łodzi oraz Warszawy. Mamy bardzo atrakcyjne ceny, posiadamy flotę nowoczesnych pojazdów w doskonałym stanie technicznym i gwarantujemy wysoki komfort oraz bezpieczeństwo podróży.

przewozy międzynarodowe Reest

 

Trasy z Polski do Holandii, Niemiec, i Belgii przemierzamy każdego dnia wożąc bezpiecznie ludzi bezpośrednio pod wskazany adres.


Kontakt

 

REEST - Busy do Holandii Niemiec i Belgii

Numery tel. POLSKA

+48 604 195 111
+48 502 853 110

 

Numery tel. HOLANDIA

+31 617 665 793
+31 619 958 683

 

Adres

ul.Rapackiego 20A/28 26-600 Radom

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


© 2023 Reest.pl 
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewozy międzynarodowe Polska Holandia Niemcy Belgia

Projekt i wykonanie WebArt IT

 

ZWROT PODATKU Z ZAGRANICY

aldortax