Przewozy Kielce Holandia

przewozy międzynarodowe - rezerwacja telefoniczna

 Telefonicznie

 Polska       +48 604 195 111
 Holandia +31 617 665 793

przejazdy zagraniczne - rezerwacja przez sms

 Przez SMS

Polska  +48 604 195 111
 Holandia +31 617 665 793

przewozy międzynarodowe - rezerwacja busów przez email

   Przez email

busy - email

Wyjazd zagraniczny niemal zawsze jest złożonym przedsięwzięciem, którego najbardziej wymagającą częścią jest zapewnienie sobie szybkiego i bezpiecznego transportu w miejsce przeznaczenia. Jako REEST organizujemy przewozy osób na trasie Kielce – Holandia i potrafimy wyjść naprzeciw Państwa potrzebom. Dysponujemy flotą komfortowych busów, przy pomocy których terminowo dostarczymy pasażerów pod wskazany przez nich adres, dbając przy tym o najwyższe standardy podróży i wygodę. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zarezerwuj!

Nowoczesne i wygodne busy z Kielc do Holandii

Szybki i skuteczny przewóz osób może mieć miejsce wyłącznie w przypadku, kiedy przewoźnik jest w stanie zaoferować pasażerom flotę wysokiej jakości pojazdów. Nasze nowoczesne busy znakomicie sprawdzają się w takim celu. Doskonały stan techniczny przekłada się na możliwość pokonywania długich tras i organizację sprawnego transportu międzynarodowego. Wygoda w pełni dorównuje jakości naszych maszyn – w każdym busie znajdują się rozkładane fotele, dzięki którym podróż można spędzić w komfortowych warunkach.

 

busy kielce holandia

 

Nie można zapominać również o klimatyzacji, która jest wielkim atutem podczas pokonywania długich tras. Temperaturę wewnątrz pojazdu dostosowujemy ściśle do preferencji klientów, zapewniając optymalne warunki. Komfortowy przewóz osób oznacza u nas także takie udogodnienia jak duża przestrzeń bagażowa, dzięki której torby i pakunki nie muszą zalegać w części dla pasażerów. W trosce o wygodę zapewniamy również możliwość odtworzenia filmów i seriali na DVD – podróż minie z nimi w mgnieniu oka.

 

 

  

Szybki i skuteczny przewóz osób za granicę

 

Transport międzynarodowy w REEST to nie tylko jakość techniczna i udogodnienia, ale też kompetencje. Zatrudniamy w naszej firmie doświadczonych kierowców, którzy mogą pochwalić się doskonałą znajomością powierzonych im tras. Posiadają oni wiedzę i umiejętności niezbędne do tego, by przewóz osób mógł przebiegać w sposób bezpieczny i terminowy. Ich profesjonalizm, kultura osobista i obycie ze znajdowaniem się za kierownicą busa przekładają się na najwyższą jakość usługi.

Wyjazdy zagraniczne możemy zorganizować w każdym dniu tygodnia, więc decyzję o tym przedsięwzięciu można śmiało podejmować wyłącznie na podstawie swoich indywidualnych planów i potrzeb. Dostosowujemy się do klienta pod każdym względem – nie tylko przyjedziemy w wybrany dzień roboczy lub weekend, ale nawet odbierzemy Państwa spod wskazanego adresu i przeprowadzimy przewóz wprost do wskazanego precyzyjnie miejsca przeznaczenia.

Przewozy zagraniczne Kielce Holandia

Jeśli szukają Państwo pewnego środka transportu podczas podróży z Kielc do Holandii, to usługi oferowane przez REEST będą w pełni odpowiadać Państwa potrzebom. Nasze przewozy osób są bardzo profesjonalne, komfortowe i terminowe – kompetentni kierowcy zadbają o to, by sprawnie przewieźć pasażerów do wybranego zakątka kraju tulipanów. Bezpieczna i szybka podróż busem naprawdę jest możliwa, więc serdecznie zapraszamy do kontaktu. Ruszajmy w drogę!

 

 

 

Masz pytanie lub chcesz zarezerwować przejazd? Wypełnij formularz! 

Pola wymagane oznaczyliśmy gwiazdką (*)

 
Przykładowe ceny na trasach
Kielce - Holandia od 400 zł*
Poznań - Holandia od 400 zł*
Warszawa - Holandia od 400 zł*
Warszawa - Niemcy od 400 zł*
Łódź - Niemcy od 400 zł*

* Ceny uzależnione od miejsca zabrania i miejsca docelowego.

przewozy międzynarodowe Reest

 

Trasy z Polski do Holandii, Niemiec, i Belgii przemierzamy każdego dnia wożąc bezpiecznie ludzi bezpośrednio pod wskazany adres.


Kontakt

 

REEST - Busy do Holandii Niemiec i Belgii

Numery tel. POLSKA

+48 604 195 111
+48 502 853 110

 

Numery tel. HOLANDIA

+31 617 665 793
+31 619 958 683

 

Adres

ul.Rapackiego 20A/28 26-600 Radom

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


© 2023 Reest.pl 
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewozy międzynarodowe Polska Holandia Niemcy Belgia

Projekt i wykonanie WebArt IT

 

ZWROT PODATKU Z ZAGRANICY

aldortax