Busy Łódź Holandia

przewozy międzynarodowe - rezerwacja telefoniczna

 Telefonicznie

 Polska       +48 604 195 111
 Holandia +31 617 665 793

przejazdy zagraniczne - rezerwacja przez sms

 Przez SMS

Polska  +48 604 195 111
 Holandia +31 617 665 793

przewozy międzynarodowe - rezerwacja busów przez email

   Przez email

busy - email

Przeprowadzka lub podjęcie pracy zarobkowej za granicą wiąże się zawsze ze stresującą koniecznością zapewnienia sobie szybkiego i bezpiecznego środka transportu. Komfortowe busy na trasie Łódź – Holandia, które mamy w naszej flocie, pomogą Państwu w rozwikłaniu tego problemu. Specjalizujemy się w profesjonalnym przewozie osób do kraju tulipanów i jesteśmy gotowi zabierać pasażerów dowolnego dnia, by następnie szybko dowieźć ich pod wskazany adres. Sprawdźcie Państwo, jakie są nasze największe atuty!

Zarezerwuj!

 

Nowoczesne i komfortowe busy z Łodzi do Holandii

Osoby z województwa łódzkiego mogą liczyć na to, że nasze nowoczesne busy, wyposażone w wiele udogodnień, sprawnie zawiozą je do dowolnego miejsca przeznaczenia na terenie kraju tulipanów. W pierwszej kolejności stawiamy na wysoki standard techniczny pojazdów, by móc zagwarantować pasażerom podróż bezpieczną oraz terminową. Każdy bus jest zaopatrzony w klimatyzację, dzięki której temperatura wewnątrz może być swobodnie regulowana, zależnie od pogody lub preferencji klientów.

 

busy łódź holandia

 

Zapewnienie odpowiedniego komfortu podróży jest dla nas bardzo ważne i możemy z tego względu zaoferować kilka udogodnień. Duża przestrzeń bagażowa busów pozwala nie tylko na zabranie znacznej ilości bagażu, ale przekłada się również na wygodę pasażerów. Fotele można bowiem rozłożyć i zdrzemnąć się w trakcie jazdy, nie martwiąc się przy tym zalegającymi wszędzie plecakami i torbami. Zaoferować możemy również opcję odtworzenia filmu na DVD – zdajemy sobie sprawę, że dobra rozrywka sprawia, że podróż mija nieco szybciej.

 

 

 

 

Szybki przewóz osób busami na trasie Łódź - Holandia

 

Każdego dnia do Holandii wyjeżdżają busy naszej firmy, które są prowadzone wyłącznie przez doświadczonych i profesjonalnych kierowców. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem na gruncie skutecznego przewozu osób za granicę. Każda osoba, która wsiada za kierownicę naszych pojazdów, ma odpowiednią wiedzę i umiejętności, by zrealizować kurs w sposób bezpieczny oraz terminowy. Doskonała znajomość tras, wysoki profesjonalizm i kultura osobista przekładają się na szybkie i komfortowe podróże.

Nadmienić należy, że wyjazdy organizujemy codziennie. Busy z Łodzi do Holandii wyruszają w trasę w dniach roboczych i podczas weekendu, więc decyzję o terminie wyjazdu można podjąć wyłącznie na podstawie indywidualnych preferencji, do których my zawsze się dopasujemy. Naszych pasażerów odbieramy ze wskazanego przez nich adresu, by następnie dowieźć ich do konkretnego miejsca przeznaczenia.

Wyjazdy busem z województwa łódzkiego do Holandii

REEST ma znakomitą propozycję dla wszystkich osób, które chcą sprawnie przedostać się do Holandii z województwa łódzkiego. Flota nowoczesnych i komfortowych busów jest w każdej chwili gotowa do wyjazdu, a kierowcy z wieloletnim doświadczeniem dbają o to, by kursy były realizowane w sposób profesjonalny, bezpieczny i terminowy. Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług i kontaktu mailowego, telefonicznego lub poprzez formularz na stronie internetowej!

 

 

 

Masz pytanie lub chcesz zarezerwować przejazd? Wypełnij formularz! 

Pola wymagane oznaczyliśmy gwiazdką (*)

 
Przykładowe ceny na trasach
Kielce - Holandia od 400 zł*
Poznań - Holandia od 400 zł*
Warszawa - Holandia od 400 zł*
Warszawa - Niemcy od 400 zł*
Łódź - Niemcy od 400 zł*

* Ceny uzależnione od miejsca zabrania i miejsca docelowego.

przewozy międzynarodowe Reest

 

Trasy z Polski do Holandii, Niemiec, i Belgii przemierzamy każdego dnia wożąc bezpiecznie ludzi bezpośrednio pod wskazany adres.


Kontakt

 

REEST - Busy do Holandii Niemiec i Belgii

Numery tel. POLSKA

+48 604 195 111
+48 502 853 110

 

Numery tel. HOLANDIA

+31 617 665 793
+31 619 958 683

 

Adres

ul.Rapackiego 20A/28 26-600 Radom

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


© 2023 Reest.pl 
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewozy międzynarodowe Polska Holandia Niemcy Belgia

Projekt i wykonanie WebArt IT

 

ZWROT PODATKU Z ZAGRANICY

aldortax