Busy do Holandii Niemiec i Belgii CENY

Jeżeli planują Państwo podróż na trasie Polska-Niemcy bądź do Belgii lub Holandii i poszukują sprawdzonej firmy, która oferuje przewóz osób w tych kierunkach, jesteśmy do dyspozycji. Gwarantujemy atrakcyjne ceny biletów i najwyższą jakość realizacji usługi - cechuje nas terminowość. Wysoki komfort zapewnia każdy nasz bus, który kursuje z Niemiec do Polski, na trasie Polska-Belgia czy z Holandii do Polski.

Zapraszamy do skorzystania z oferty każdego, kogo interesuje sprawny, szybki i wygodny transport w ramach atrakcyjnego cennika. Bilet już od kilkudziesięciu euro pozwala na dotarcie do celu bardzo niskim kosztem, a jednocześnie w wyjątkowo komfortowych warunkach, które zapewniają nasze nowoczesne i znajdujące się w idealnym stanie technicznym pojazdy - busy do Niemiec, z Belgii do Polski czy Holandii.

Cennik przewozu osób na trasie:
 NIEMCY - BELGIA - HOLANDIA - POLSKA

 

Licencjonowany międzynarodowy transport osób na trasie Polska - Holandia. Naszych klientów odbieramy z miejsca zamieszkania i dowozimy pod wskazany adres. Busy wyposażone w DVD i KLIMATYZACJĘ. Pojazdy dodatkowo ubezpieczone na czas podróży. Zapraszamy osoby prywatne jak i agencje pracy do współpracy. Dostosujemy się do Waszych potrzeb, abyście dojechali na czas pod wskazany adres.

Do przewozu pasażerów wykorzystujemy nowoczesne pojazdy - warto już teraz sprawdzić cennik na busy do Niemiec. To najpopularniejszy kierunek podróży Polaków, którzy szukają szybkich i terminowych przejazdów busami. Pomagamy w realizacji tych planów, zapewniając komfortowe i szybkie przewozy, w tym również do Belgii i Holandii. Przystępna cena i dobre warunki podróży przekładają się na pełną satysfakcję klientów.

 

divier

 

CENY - Busy do Niemiec Holandii i Belgii

Przykładowe ceny z wybranych miast

Przejazdy na trasach Cena
Warszawa Holandia
od 400 zł*
Radom Holandia
od 400 zł*
Łódź Holandia
od 400 zł*
Łódź Niemcy
od 400 zł*
Częstochowa Holandia
od 400 zł*
Częstochowa Niemcy
od 400 zł*
Poznań Holandia
od 400 zł*
Poznań Niemcy
od 400 zł*
Wrocław Holandia
od 400 zł*
Wrocław Niemcy
od 400 zł*
Polska Belgia
od 400 zł*

 

Zapytaj o cenę przejazdu z Twojego miasta

Wyślij do nas pytanie, odpowiemy w ciągu kilku minut podając cenę z Twojego miasta do Holandii, Niemiec, lub Belgii.
ZAPYTAJ TERAZ

 

  • Cena jednej osoby od od 400zł*
  • Cena przewozu paczek od 200zł*
  • Zniżki od 3 osób 5%
  • Zorganizowane grupy - promocyjne ceny
  • Przewozy okolicznościowe z kierowcą
  • Szybka realizacja zleceń
  • Wystawiamy F-vat
  • Możliwość negocjacji ceny przejazdu.

* Ceny uzależnione od miejsca zabrania i miejsca docelowego.

 Polacy poszukujący przejazdów pasażerskich busami za granicę, jako docelowe kraje często wybierają także państwa Beneluksu. Mamy tego świadomość, dlatego poza przewozem z Polski do Niemiec proponujemy również busy do Belgii i Holandii w atrakcyjnych cenach. Wysokie zarobki i korzystne warunki pracy sprawiają, że setki tysięcy rodaków każdego roku wybierają właśnie te kraje z myślą o poszukiwaniu zatrudnienia.

Podstawiamy pasażerom wygodne pojazdy. Wybierając busy Belgia-Polska można liczyć na atrakcyjny cennik, który zachęca do korzystania z naszych usług. Auta kursują z kilku największych miast w kraju i dojeżdżają do wielu miejscowości w państwie docelowym. Tak samo usługa wygląda w przypadku Holandii. Ponieważ oba te kraje są stosunkowo niewielkie, jesteśmy w stanie sprawnie dowieźć pasażerów pod praktycznie każdy adres.

Niezależnie od tego, czy zamawiają Państwo bilet, który umożliwia przejazd busem do Niemiec, Belgii, czy z Holandii do Polski, dajemy gwarancję najwyższego komfortu podróży. Bogato wyposażone i nowoczesne pojazdy zapewniają wygodę oraz wysoki poziom bezpieczeństwa nawet w przypadku bardzo długi tras. Do korzystania z naszych usług zachęca także konkurencyjna cena. Warto już teraz zamówić bilet np. na bus Polska - Holandia i przekonać się osobiście o tym, że jesteśmy godnym zaufania przewoźnikiem.

przewozy międzynarodowe Reest

 

Trasy z Polski do Holandii, Niemiec, i Belgii przemierzamy każdego dnia wożąc bezpiecznie ludzi bezpośrednio pod wskazany adres.


Kontakt

 

REEST - Busy do Holandii Niemiec i Belgii

Numery tel. POLSKA

+48 604 195 111
+48 502 853 110

 

Numery tel. HOLANDIA

+31 617 665 793
+31 619 958 683

 

Adres

ul.Rapackiego 20A/28 26-600 Radom

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


© 2023 Reest.pl 
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewozy międzynarodowe Polska Holandia Niemcy Belgia

Projekt i wykonanie WebArt IT

 

ZWROT PODATKU Z ZAGRANICY

aldortax