O FIRMIE REEST

divier

 

 

 

Podstawowa działalność firmy Reest.

 

Licencjonowany międzynarodowy transport osób na trasie Polska - Holandia.

 

Przewozy realizujemy komfortowymi busami przystosowanymi do dalekich podróży.

 

reest 004

 

 

 

reest 001

Przewozem osób zajmujemy się już od wielu lat. W firmie pracują doświadczeni i kulturalni kierowcy posiadający wszystkie wymagane uprawnienia i nieocenioną wiedzę na temat aktualnych tras. Dzięki naszym znajomościom rynku, długoletnim doświadczeniu i współpracy z wieloma kompetentnymi firmami transportowymi, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu przewozy z większości terenów Polski.

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą, która dostosuję się do Państwa potrzeb, starając zapewnić wam profesjonalną, przyjemną i komfortową podróż. Dowieziemy Cię bezpiecznie i na czas pod wskazany adres. Dysponujemy nową, wysoce sprawną flotą samochodową. Każdy bus jest bardzo dobrze wyposażony, bezpieczny i komfortowy. Klimatyzacja, wygodne fotele, GPS, duża przestrzeń bagażowa to tylko niektóre z zalet naszych pojazdów. Priorytetem jest dla nas utrzymanie ich w nienagannym stanie technicznym jak i estetycznym.

 

Zaufało nam już tysiące osób, które bezpiecznie dowieźliśmy na czas w wyznaczone miejsce pobytu, dzięki temu staliśmy się rozpoznawalni jako wiarygodny i sprawdzony partner w przewozie osób. Postaw na komfort i bezpieczeństwo, które gwarantuje nasza firma. Posiadamy wszystkie dokumenty niezbędne do przewozu osób na trasach krajowych i międzynarodowych.

przewozy międzynarodowe Reest

 

Trasy z Polski do Holandii, Niemiec, i Belgii przemierzamy każdego dnia wożąc bezpiecznie ludzi bezpośrednio pod wskazany adres.


Kontakt

 

REEST - Busy do Holandii Niemiec i Belgii

Numery tel. POLSKA

+48 604 195 111
+48 502 853 110

 

Numery tel. HOLANDIA

+31 617 665 793
+31 619 958 683

 

Adres

ul.Rapackiego 20A/28 26-600 Radom

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


© 2023 Reest.pl 
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewozy międzynarodowe Polska Holandia Niemcy Belgia

Projekt i wykonanie WebArt IT

 

ZWROT PODATKU Z ZAGRANICY

aldortax