Planujesz wycieczkę na jarmark bożonarodzeniowy? Zarezerwuj przejazd w obie strony z wyprzedzeniem

Wybierając się na jarmark bożonarodzeniowy w Niemczech, musisz wybrać środek transportu? Najlepiej zarezerwuj bilet na przejazd busem naszej firmy Reest. Na blogu wymieniamy zalety tego rozwiązania.

 

Czy wiesz, że tradycja organizowania jarmarków bożonarodzeniowych, które dziś pojawiają się w wielu krajach Europy, sięga XIV wieku? Narodziła się ona w Niemczech, gdzie pierwsze tego typu wydarzenie odbyło się na terenie Drezna w roku 1434. Jeśli więc lubisz chodzić po tradycyjnych straganach ze świątecznymi ozdobami i przysmakami regionalnej kuchni, koniecznie choć raz wybierz się do tego kraju. Planując taką wycieczkę, skorzystaj z oferty naszej firmy Reest, rezerwując z wyprzedzeniem przejazd busem z Warszawy, Łodzi i innych miast w Polsce. Sprawdź, dlaczego warto wybrać ten środek transportu oraz jak przygotować się do podróży!

Jarmark bożonarodzeniowy w Niemczech

Choć obecnie jarmarki bożonarodzeniowe organizuje się w wielu miastach europejskich, w tym polskich, tak te pojawiające się na terenie Niemiec wiele osób uznaje za najpiękniejsze. W kraju tym każdego roku można rozkoszować się świąteczną atmosferą, przemierzając stragany m.in. w takich miejscowościach, jak:

  • Berlin,
  • Drezno,
  • Norymberga,
  • Monachium.

Do każdego z nich dojedziesz, korzystając z usług naszej firmy Reest! Sprawdź ofertę doświadczonego przewoźnika wysyłającego busy do Niemiec z Łodzi, Warszawy i wielu innych miast. Kursy pasażerskie w obie strony organizujemy codziennie, 7 dni w tygodniu!

Busy z Polski do Niemiec – dlaczego warto wybrać ten środek transportu?

Wybierając się do tego kraju na jarmark bożonarodzeniowy teoretycznie, zamiast rezerwować bilet na bus, można zaplanować podróż własnym samochodem. Jednak nawet gdy mieszkasz na zachodzie Polski, a więc relatywnie blisko Niemiec, poniesiesz duże koszty wynikające z wysokich cen paliw. Jednocześnie prowadząc auto, musisz liczyć się z możliwością wystąpienia awarii w trasie, która może nawet zmusić Cię do rezygnacji z wyjazdu.

Jadąc busem np. z Warszawy czy Łodzi do tego kraju, unikasz wszystkich tych niedogodności – możesz zrelaksować się w podróży, m.in. czytając książkę czy oglądając ulubiony film. Kierowcy naszej firmy Reest odbierają pasażerów bezpośrednio ze wskazanych przez nich miejsc i tak dobierają trasy przejazdu, aby do minimum ograniczyć ryzyko opóźnień.

jarmark

Podróżowanie busem zimą

Jest jeszcze jeden powód, dla którego warto rozważyć wybór naszych usług przewozowych, zamiast planować podróż własnym autem do RFN z Łodzi czy innego miasta. Jarmarki bożonarodzeniowe odbywają się w grudniu, a więc w okresie, gdy pogoda może być już zimowa. Przy ujemnych temperaturach czy opadach śniegu warunki drogowe stają się wyjątkowo trudne. Podróżowanie wtedy samochodem jest niebezpieczne, a do tego zawsze bardzo stresujące i męczące.

Kursujące na trasie Warszawa-Niemcy busy naszej firmy Reest są prowadzone przez najlepszych kierowców. To osoby profesjonalne, mające ogromne doświadczenie związane z międzynarodowymi przewozami. Dbają o bezpieczeństwo pasażerów w każdych warunkach drogowych, prowadząc pojazdy odpowiedzialnie i z zachowaniem najwyższych standardów.

Jak się przygotować na podróż busem do Niemiec

Zaletą wyboru tego środka transportu jest także uwolnienie się od konieczności przygotowania własnego auta do drogi. Zamiast tracić czas i pieniądze na przeglądy techniczne, wymiany opon na zimowe czy ewentualne naprawy, po prostu zarezerwuj bilet na bus do Niemiec. Korzystając z usług naszej firmy Reest, możesz liczyć na atrakcyjne ceny niezależnie od tego, czy planujesz podróż z Warszawy, Łodzi, Wrocławia czy innego miasta.

Ponieważ RFN jest członkiem Unii Europejskiej, planując wyjazd do tego kraju, musisz jedynie posiadać ważny dowód osobisty – może się przydać w razie np. policyjnych kontroli. Dodatkowo jeśli w Polsce masz ubezpieczenie zdrowotne w NFZ, zabierz ze sobą kartę EKUZ.

Zarezerwuj przejazd z Niemiec do Polski

Już dziś przekonaj się, że planując wyjazd na jarmark bożonarodzeniowy do Niemiec, warto zdecydować się na podróż busem. Najlepiej skorzystaj z oferty naszej firmy Reest – dysponujemy świetnie wyposażonymi pojazdami w doskonałym stanie technicznym. Regularnie organizujemy kursy pasażerskie do RFN z wielu miast w Polsce, w tym Łodzi, Warszawy, Kielc oraz Wrocławia. Z nami dotrzesz do tego kraju szybko, bezpiecznie tanio i w bardzo komfortowych warunkach! Bilety możesz rezerwować online, a jeśli masz dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

przewozy międzynarodowe Reest

 

Trasy z Polski do Holandii, Niemiec, i Belgii przemierzamy każdego dnia wożąc bezpiecznie ludzi bezpośrednio pod wskazany adres.


Kontakt

 

REEST - Busy do Holandii Niemiec i Belgii

Numery tel. POLSKA

+48 604 195 111
+48 502 853 110

 

Numery tel. HOLANDIA

+31 617 665 793
+31 619 958 683

 

Adres

ul.Rapackiego 20A/28 26-600 Radom

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


© 2023 Reest.pl 
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewozy międzynarodowe Polska Holandia Niemcy Belgia

Projekt i wykonanie WebArt IT

 

ZWROT PODATKU Z ZAGRANICY

aldortax