Podróż do Holandii: samochodem czy busem?

Wiele osób zastanawia się nad podróżą do Holandii samochodem. Jednak okazuje się, że o wiele lepszym i tańszym rozwiązaniem jest wyprawa busem. Ile trwa i jakie konkretnie są jej korzyści?

 

Wyprawa do Holandii wcale nie musi być męczącym doświadczeniem. Aby móc bezpiecznie dostać się do tego kraju, wiele osób wybiera przejazd busem. Ma to niewątpliwie wiele atutów, a wysoki komfort jest jednym z nich. Dowiedz się więcej w naszym artykule.

Podróż do Holandii – ile trwa?

Osoby chcące wybrać się w podróż do Holandii mogą zastanawiać się, ile czasu zajmie taka podróż. Wszystko zależy od miejsca docelowego oraz miejscowości w Polsce, z której zaczyna się przejazd. Z reguły jednak podróż trwa minimum 12-16 godzin. W trakcie przejazdu trzeba również uwzględnić postoje. Z reguły jednak jazda mija dość szybko, większość trasy przebiega przez autostrady, wobec czego droga nie dłuży się.

Plusy i minusy podróży własnym samochodem

Podróżni chcący dostać się do Holandii z pewnością rozważają również wyjazd własnym samochodem. Jednak oprócz pewnego rodzaju wygody, jeśli chodzi o organizowanie postojów, taka forma wyprawy może okazać się gorsza niż zarezerwowanie miejsca w busie do Holandii. Dlaczego? Po pierwsze, koszty związane z paliwem są znacznie wyższe, niż w przypadku busa, gdzie rozkładają się one na większą liczbę osób. Dodatkowo jest to rozwiązanie lepsze dla środowiska. Jeden bus zabierając, przykładowo, pięciu pasażerów, emituje zdecydowanie mniej spalin, niż w sytuacji, gdy te pięć osób decydowałoby się na jazdę swoimi własnymi samochodami.

Nie można również zapomnieć o jednym z największych atutów podróży busem. Mianowicie, jest to bardzo wysoki komfort jazdy. Kierując samochodem przez nieco ponad 1200 km (przybliżona odległość z Warszawy do Amsterdamu), cały czas należy być skupionym. Tak długa trasa może po pewnym czasie być źródłem zmęczenia. Wybierając transport busem do Holandii, praktycznie całą podróż można przespać bądź spożytkować ten czas na inne czynności, takie jak czytanie książki, słuchanie ulubionej muzyki czy oglądanie serialu na urządzeniu mobilnym. Dzięki niezwykle wygodnym fotelom umieszczonym w busach czas przejazdu do innego kraju to prawdziwy relaks. Ciężko o tak wysoki poziom odprężenia we własnym samochodzie.

bus

Busy do Holandii – jakie są korzyści?

Podróż busem do Holandii niesie za sobą wiele korzyści. Oprócz wspomnianych oszczędności na paliwie oraz możliwości odprężenia się w trakcie jazdy skorzystanie z przewozu profesjonalnej firmy transportowej umożliwia dotarcie dokładnie pod wskazany adres. To o wiele lepsze rozwiązanie, niż w przypadku wyprawy pociągiem lub samolotem, gdzie oprócz faktycznej trasy, trzeba również pokonać drogę z lotniska lub dworca do miejsca docelowego. Busy do Holandii to także niepowtarzalna okazja, by przejechać się jednym z nowoczesnych pojazdów, które zapewniają maksymalne poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Wchodzące w skład floty pojazdy są regularnie sprawdzane pod kątem technicznym, dzięki czemu ryzyko wystąpienia ewentualnych awarii (a tym samym opóźnień) po drodze jest bardzo niskie.

Profesjonalne firmy zajmujące się przewozem osób zatrudniają najwyższej klasy kierowców. W rezultacie podróżni mają pewność, że dotrą na miejsce nie tylko sprawnie, ale również bezpiecznie. Zawodowi kierowcy znają sprawdzone trasy, dzięki czemu można uniknąć między innymi zakorkowanych dróg. Przeprowadzane są również transporty nocne, zatem podróż może minąć zdecydowanie szybciej, ponieważ pasażerowie większość trasy mogą przespać. Zwykle w takich przypadkach wyprawa trwa też zdecydowanie krócej z uwagi na mniejszy ruch.

Potrzebujesz przedostać się do Holandii? Zarezerwuj przejazd u nas!

Szukasz przewozów do Holandii z Polski? Rekomendujemy wybór naszej firmy. Gwarantujemy terminowość, wysokie bezpieczeństwo transportu oraz niezawodną flotę pojazdów posiadających wiele udogodnień. Wśród nich znajdują się bardzo wygodne fotele, które sprawią, że podróż okaże się czystą przyjemnością. Do dyspozycji podróżnych oddajemy także sprzęt wideo. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących rezerwacji przejazdu busem do Holandii serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Reest. Z przyjemnością doradzimy, a także przedstawimy warunki świadczonych usług. Mamy bogate doświadczenie w przewozie osób – oferujemy korzystne ceny oraz wysoką jakość.

przewozy międzynarodowe Reest

 

Trasy z Polski do Holandii, Niemiec, i Belgii przemierzamy każdego dnia wożąc bezpiecznie ludzi bezpośrednio pod wskazany adres.


Kontakt

 

REEST - Busy do Holandii Niemiec i Belgii

Numery tel. POLSKA

+48 604 195 111
+48 502 853 110

 

Numery tel. HOLANDIA

+31 617 665 793
+31 619 958 683

 

Adres

ul.Rapackiego 20A/28 26-600 Radom

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


© 2023 Reest.pl 
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewozy międzynarodowe Polska Holandia Niemcy Belgia

Projekt i wykonanie WebArt IT

 

ZWROT PODATKU Z ZAGRANICY

aldortax