Poznaj 3 powody, dla których warto podróżować busem

Wyruszasz z Polski na zachód Europy, np. do Niemiec czy Holandii i zastanawiasz się, czy warto jechać busem? Na blogu przedstawiamy 3 powody, dla których opłaca się wybierać ten środek transportu – sprawdź!

 

Spis treści

 

Pomimo dynamicznego rozwoju branży lotniczej, wiele osób podróżujących po Europie woli skorzystać z transportu drogowego. Przykładem tego jest stale rosnąca popularność przejazdów busami m.in. na trasach z Polski do Niemiec czy Holandii. Do państw tych można wygodnie dojechać z każdego większego miasta w naszym kraju, w tym np. z Warszawy, Łodzi, Poznania czy Radomia. Jeśli chcesz skorzystać z usług firmy świadczącej takie usługi osobowych przewozów międzynarodowych, ale masz wątpliwości czy warto, rozwieje je nasz artykuł. Poznaj 3 najważniejsze zalety takiej formy podróżowania po Europie!

Dlaczego warto podróżować busem?

Wielu Polaków podróżuje w obrębie Unii Europejskiej zarówno w celach wypoczynkowych, jak i zarobkowych poszukując np. dobrej pracy tymczasowej. Niewątpliwie każdy taki międzynarodowy wyjazd wiąże się ze stresem, który wynika m.in. z konieczności wyboru środka transportu i rezerwacji biletu. Obecnie rozwiązań jest wiele, gdyż można np. polecieć samolotem czy pojechać autokarem. W grę wchodzą także pociągi stanowiące świetną alternatywę dla podróżowania prywatnym samochodem.

Jednak istnieje jeszcze jedna opcja – przejazd busem – z której chętnie korzystają szczególnie osoby jeżdżące do pracy w Zachodniej Europie bądź odwiedzający tam bliskich. Popularność tego środka transportu sprawia, że na rynku działa mnóstwo firm realizujących takie przewozy międzynarodowe na kierunkach z Polski do Holandii, Niemiec i innych krajów, w których pracuje wielu Polaków. Pasażerowie mogą wsiadać do pojazdów w praktycznie każdym większym mieście, co znacząco ułatwia organizację transportu.

Podróżowanie busami ma wiele zalet, ale pośród nich można wymienić trzy najważniejsze:

  • oszczędność pieniędzy,

  • wygoda i bezpieczeństwo,

  • możliwość zabrania dużego bagażu bez dodatkowych opłat.

Bus to tani środek transportu

Oszczędność pieniędzy to niewątpliwie najważniejsza korzyść przemawiająca za wyborem tego środka transportu. Na przykład busy jadące z Radomia do Niemiec czy Holandii są znacznie tańsze, niż połączenia lotnicze. Jeśli chcesz poznać dokładną cenę przejazdu na danej trasie, skontaktuj się z naszą firmą Reest!

Do tego przewóz międzynarodowy tymi pojazdami organizuje się z wielu miast w Polsce. Z kolei samoloty na konkretnych kierunkach zwykle wylatują z zaledwie paru lotnisk, co nierzadko oznacza konieczność tracenia czasu i pieniędzy na dojazdy.

Wygodna i bezpieczna podróż

Kolejna istotna korzyść to wygoda przemieszczania się busami na trasach międzynarodowych. Korzystając z przewozów organizowanych przez naszą firmę Reest, będziesz podróżować autami doskonale wyposażonymi, w których znajduje się m.in. wydajna klimatyzacja, miękkie fotele czy sprzęt video. Do tego w aucie jest niewielu pasażerów, co także podnosi komfort jazdy. Zaletą pod tym kątem jest także szybka rezerwacja przejazdu – wystarczy zadzwonić lub skontaktować się online.

Co ważne, wbrew powszechnej opinii korzystanie z takiego transportu drogowego wiąże się dużym poczuciem bezpieczeństwa. Nasze busy prowadzą wyłącznie najlepsi kierowcy z wieloletnim doświadczeniem w przewozach osób na trasach międzynarodowych, m.in. z Polski do Niemiec czy Holandii. Jednocześnie na flotę składają się wyłącznie nowoczesne samochody, wyposażone w mnóstwo systemów czynnej oraz biernej ochrony pasażerów.

Nie musisz martwić się o bagaż

Dla wielu osób ważną zaletą tego środka transportu będzie także swoboda w zakresie ilości bagażu, który można zabrać w podróż. W przewozach międzynarodowych busami próżno szukać ograniczeń w tym zakresie, a więc i opłat za tzw. nadbagaż. Jeśli więc chcesz wyjechać z Polski np. do Holandii czy Niemiec, zabierzesz ze sobą wszystkie potrzebne rzeczy.

Tanie i bezpieczne podróżowanie z busami Reest

Jak widzisz, planując podróż w obrębie Unii Europejskiej, zdecydowanie powinieneś pomyśleć o rezerwacji biletów na busa. Jeśli szukasz solidnego i niedrogiego przewoźnika, zgłoś się do naszej firmy Reest. Od wielu lat zajmujemy się organizacją takich przewozów międzynarodowych na wielu popularnych trasach, w tym z Polski do Niemiec oraz Holandii. Zabieramy pasażerów z różnych większych polskich miejscowości, jak Radom, Poznań, Ostrów Wielkopolski czy Warszawa – skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty!

przewozy międzynarodowe Reest

 

Trasy z Polski do Holandii, Niemiec, i Belgii przemierzamy każdego dnia wożąc bezpiecznie ludzi bezpośrednio pod wskazany adres.


Kontakt

 

REEST - Busy do Holandii Niemiec i Belgii

Numery tel. POLSKA

+48 604 195 111
+48 502 853 110

 

Numery tel. HOLANDIA

+31 617 665 793
+31 619 958 683

 

Adres

ul.Rapackiego 20A/28 26-600 Radom

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


© 2023 Reest.pl 
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewozy międzynarodowe Polska Holandia Niemcy Belgia

Projekt i wykonanie WebArt IT

 

ZWROT PODATKU Z ZAGRANICY

aldortax