Trasa Polska-Belgia: szybko i ekonomicznie

Planując wyjazd do Belgii, możesz skorzystać z wielu środków transportu, z których największą popularnością cieszą się przejazdy busami. Na blogu wyjaśniamy, czemu jest to atrakcyjne rozwiązanie – sprawdź!

 

 

Spis treści

 

Wielu Polaków regularnie podróżuje na zachód Europy w celach zarobkowych, szukając pracy tymczasowej lub na stałe. Jednym z częściej obieranych kierunków jest Belgia z racji zarówno relatywnie bliskiego położenia tego kraju od Polski, jak i atrakcyjnych zarobków. Ponieważ jest to państwo bardzo malownicze, przyciąga również do siebie wielu turystów. Ty także planujesz do niego wyjazd i wahasz się, jaki środek transportu wybrać? Najlepszym rozwiązaniem będzie podróż busem – sprawdź, dlaczego warto się zdecydować! Jego najważniejsze zalety opisują specjaliści naszej firmy Reest realizującej drogowe przewozy osób po Europie Zachodniej.

Busy z Polski do Belgii: zalety

Wybór tego środka transportu to rozwiązanie znacznie bardziej komfortowe w porównaniu do podróżowania pociągiem. Jadąc busem do Belgii, unikasz kosztownych i czasochłonnych dojazdów, a do tego licznych przesiadek wiążących się nierzadko ze sporym stresem. Korzystając z usług naszej firmy Reest, wsiądziesz do samochodu blisko miejsca swojego zamieszkania i zostaniesz dowieziony do dowolnego, wskazanego przez Ciebie punktu w tym kraju.

Ten środek transportu to także świetna alternatywa dla podróży samolotem, gdyż usługi linii lotniczych są obecnie bardzo drogie. Do tego korzystając z nich, będziesz mocno ograniczony w zakresie wielkości bagażu – limity są relatywnie niewielkie, a każdy nadprogramowy kilogram wiąże się z dużą opłatą. Co ważne, loty odbywają się tylko pomiędzy większymi lotniskami. Musisz więc dodatkowo zaplanować podróż zarówno do miejsca odlotów, jak i później z portu lotniczego będącego celem Twojego wyjazdu.

Najważniejsze jest jednak to, że kursujące z Polski do Belgii busy są środkiem transportu, który:

  • gwarantuje szybkie pokonanie trasy,
  • wiąże się z niskim wydatkiem,
  • jest wyjątkowo bezpieczny.

Szybka trasa

Doskonale rozwinięta sieć dróg na terenie Europy Zachodniej sprawia, że przejazdy busami odbywają się w dużej mierze autostradami. Jednocześnie kierowcy samochodów regularnie pokonują te same trasy, przez co doskonale wiedzą, jak je planować, aby m.in. do minimum ograniczyć ryzyko utknięcia w zatorach drogowych. W efekcie korzystając z tego środka transportu, możesz liczyć na szybką podróż do Belgii i przede wszystkim dotarcie do punktu docelowego na czas, zgodnie z ustalonym harmonogramem.

busy reest

Tani środek transportu

Czy wiesz, że w przypadku oferty naszej firmy Reest ceny przejazdu z Polski do Belgii zaczynają się już od 400 zł za osobę?! Ich ostateczna wysokość uzależniona jest przede wszystkim od miejsca odbioru pasażera oraz docelowego punktu podróży. Dodatkowo proponujemy atrakcyjne zniżki dla grup zorganizowanych oraz stałych klientów. Z tego powodu gorąco zachęcamy do kontaktu – precyzyjnie określimy koszt przewozu busem na wskazanej przez Ciebie trasie i omówimy szczegóły realizacji usługi.

Bezpieczny przejazd

Wybierając ten drogowy środek transportu, możesz liczyć na bezpieczną i tym samym spokojną podróż. Nasza firma Reest dysponuje flotą busów, których stan techniczny zawsze jest doskonały – regularnie przechodzą przeglądy i są na bieżąco serwisowane. Dodatkowo inwestujemy w nowoczesne pojazdy, a więc wyposażone w wiele systemów biernej oraz czynnej ochrony pasażerów. To także gwarancja wysokiego komfortu jazdy nawet na bardzo długich trasach. Nasze samochody wyposażone są m.in. w:

  • miękkie i regulowane fotele,
  • klimatyzację,
  • system audio-wideo uprzyjemniający podróż pasażerom, w tym odtwarzacze płyt DVD.

Oprócz tego za przewóz osób do Belgii odpowiadają wyłącznie sprawdzeni kierowcy z ogromnym doświadczeniem na trasach międzynarodowych. Planują optymalne trasy przejazdu busem oraz dbają o bezpieczeństwo podróży i przyjemną atmosferę w jej trakcie.

Podróżuj z busami Reest!

Jak widzisz, ten środek transportu to obecnie najlepszy sposób na to, aby szybko, tanio i bezpiecznie podróżować do Europy Zachodniej. Jeśli kierunkiem Twojego wyjazdu jest Belgia, skorzystaj z usług naszej firmy Reest. Regularnie organizujemy przewozy busami z Polski zarówno do tego kraju, jak i m.in. Niemiec oraz Holandii. Elastycznie dopasowujemy się do potrzeb pasażerów i przede wszystkim zawsze gwarantujemy konkurencyjne ceny – zapraszamy do kontaktu!

przewozy międzynarodowe Reest

 

Trasy z Polski do Holandii, Niemiec, i Belgii przemierzamy każdego dnia wożąc bezpiecznie ludzi bezpośrednio pod wskazany adres.


Kontakt

 

REEST - Busy do Holandii Niemiec i Belgii

Numery tel. POLSKA

+48 604 195 111
+48 502 853 110

 

Numery tel. HOLANDIA

+31 617 665 793
+31 619 958 683

 

Adres

ul.Rapackiego 20A/28 26-600 Radom

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


© 2023 Reest.pl 
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewozy międzynarodowe Polska Holandia Niemcy Belgia

Projekt i wykonanie WebArt IT

 

ZWROT PODATKU Z ZAGRANICY

aldortax