Wycieczka do Holandii: jak dojechać z Polski?

Planując wyjazd z Polski do Holandii, warto rozważyć transport busem. Specjaliści firmy Reest realizującej takie przewozy osób wyjaśniają, ile trwa podróż i jak się do niej przygotować – sprawdź!

Planując wyjazd na zachód Europy mamy dziś wiele możliwości pod kątem wyboru środka transportu. Można pojechać własnym lub wynajętym autem, polecieć samolotem czy skorzystać z usług przewoźników kolejowych. Jednak ostatnio coraz większą popularnością cieszy się inne rozwiązanie – przejazd busem. Jest to doskonały sposób na wycieczkę z Polski do Holandii i w artykule specjaliści naszej firmy Reest organizującej przewozy osób busem przedstawiają najważniejsze, związane z tym informacje. Sprawdź, ile trwa taka podróż oraz jak się do niej przygotować!

Wszystko, co musisz wiedzieć o trasie do Holandii

Kraj ten od wielu lat jest popularnym kierunkiem wyjazdu Polaków. W efekcie nasza firma regularnie organizuje przejazdy do Holandii z Polski dla klientów, którzy wyjeżdżają tam w celach zarobkowych, turystycznych czy związanych z odwiedzinami bliskich. Wybór busa przystosowanego do przewozu osób, jest w tym przypadku rozwiązaniem zdecydowanie godnym polecenia, gdyż można podróżować wygodnie, a przy tym za relatywnie niewielkie pieniądze.

Jak długo jedzie się do Holandii?

Planując skorzystanie z tego środka transportu, musisz mieć na uwadze to, że dokładne oszacowanie czasu przejazdu busem jest niemożliwe. W przypadku naszej firmy Reest przewóz osób do Holandii przeciętnie zajmuje około 10 godzin – licząc od momentu przekroczenia przejścia granicznego Polska-Niemcy. Wszystko zależy od warunków drogowych pod kątem zarówno natężenia ruchu, jak i pogody. Zwykle podróż zajmuje mniej czasu nocą, natomiast nieco się wydłuża za dnia.

Ponieważ zatrudniamy wyłącznie doświadczonych kierowców, są oni w stanie płynnie reagować na różne sytuacje (np. zatory na drogach), wybierając optymalne trasy przejazdu. Dzięki temu ograniczają ryzyko dużych opóźnień w realizacji usługi przewozu osób z Polski do Holandii lub w drugą stronę. Jednocześnie pamiętaj, że dla zapewnienia pasażerom wysokiego poziomu bezpieczeństwa, busy poruszają się po autostradach z prędkością do 130 km/h.

podrozowanie busem

Czym najlepiej podróżować do Holandii?

Jeśli zainteresował Cię ten środek transportu, polecamy skorzystanie z oferty naszej firmy Reest – mamy ogromne doświadczenie w drogowych przewozach osób. Posiadamy flotę nowoczesnych pojazdów utrzymanych w doskonałym stanie technicznym, które prowadzą profesjonalni kierowcy. Podróż nimi wiąże się z wysokim poczuciem bezpieczeństwa i jednocześnie komfortem, za co odpowiadają takie elementy wyposażenia, jak:

  • wygodne, regulowane fotele,
  • wydajna klimatyzacja,
  • doskonałe wyciszenie przedziału pasażerskiego,
  • dostęp do DVD.

Busy Reest jeżdżą na trasie Polska-Holandia, codziennie przez 7 dni w tygodniu, co ułatwia zaplanowanie podróży. Orientacyjny cennik przejazdu znajdziesz na stronie naszej firmy – zapoznaj się z nim już teraz!

Jak przygotować się na podróż?

Dużym ułatwieniem w zakresie podróżowania z Polski do Holandii jest fakt, że oba kraje znajdują się w strefie Schengen. Dzięki temu, aby wjechać do Królestwa Niderlandów, potrzebujesz tylko dowodu osobistego (koniecznie zweryfikuj jego datę ważności). Osoby nieletnie muszą posiadać ten dokument w wersji tymczasowej – alternatywą jest paszport.

Oprócz tego planując przejazd busem na tym kierunku pamiętaj o:

  • ograniczeniach związanych z przewozem bagażu – w Reest w cenie biletu są 2 sztuki podstawowego (łącznie maksymalnie do 40 kg) oraz jeden podręczny (musi być na tyle kompaktowy, aby zmieścił się pod fotelem);
  • zapoznaniu się z regulaminem przewoźnika pod kątem tego, jakich konkretnie rzeczy nie wolno wnosić do pojazdu;
  • zabraniu czegoś do jedzenia i picia;
  • zapewnieniu sobie rozrywki umilającej czas podróży – np. ulubiona książka czy przenośna konsola do gier.

Więcej o podróży busem na blogu Reest

Pamiętaj, że ważną zaletą wyboru tego środka transportu jest również to, że kierowcy odbierają pasażerów nawet dosłownie spod ich domów i wysadzają we wskazanych punktach. Dzięki temu oszczędzasz czas oraz pieniądze, a sama podróż jest mniej stresująca. Z tego powodu już dziś skorzystaj z usług przewozu osób realizowanych przez naszą firmę Reest – zarezerwuj przejazd busem z Polski do Holandii! Zapoznaj się także z pozostałymi artykułami na naszym blogu, gdzie znajdziesz więcej informacji na temat podróżowania busami.

przewozy międzynarodowe Reest

 

Trasy z Polski do Holandii, Niemiec, i Belgii przemierzamy każdego dnia wożąc bezpiecznie ludzi bezpośrednio pod wskazany adres.


Kontakt

 

REEST - Busy do Holandii Niemiec i Belgii

Numery tel. POLSKA

+48 604 195 111
+48 502 853 110

 

Numery tel. HOLANDIA

+31 617 665 793
+31 619 958 683

 

Adres

ul.Rapackiego 20A/28 26-600 Radom

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


© 2023 Reest.pl 
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewozy międzynarodowe Polska Holandia Niemcy Belgia

Projekt i wykonanie WebArt IT

 

ZWROT PODATKU Z ZAGRANICY

aldortax