Busy do Holandii

Busy do Holandii

Jedź wygodnie i bezpiecznie w przystępnej cenie.

 

dojazd pod wskazany adres

 

 

Jedną z najważniejszych rzeczy podczas wyjazdów zagranicznych jest bezpieczeństwo podróży i dotarcie pod wskazany adres. Bez względu na to czy jedziesz do Holandii do pracy, do rodziny, na wakacje ZAWSZE dowozimy naszych pasażerów pod wskazany adres. Nie musisz czekać na dworcu aż ktoś Cię odbierze, czy szukać adresu. My zrobimy to za Ciebie. To proste. Podajesz adres docelowy i wysiadasz na miejscu. Tylko tyle i aż tyle.

 

 

 

 

 

Na pewno interesuje Cię cena takich przejazdów busem do Holandii. To żadna tajemnica, jednak aby podać dokładną cenę musimy wiedzieć z jakiego miasta w Polsce wyjeżdżasz. Poniżej podajemy kilka cen przejazdów busem do Holandii z dużych miast. Jeśli nie ma wśród nich Twojego miasta, napisz do nas, wyślij SMS lub po prostu zadzwoń.

 

Warszawa - Holandia - 299zł

Wrocław - Holandia - 249zł

Poznań - Holandia - 259zł

Katowice - Holandia - 269zł

Łódź - Holandia - 279zł

Częstochowa - Holandia - 279zł

Radom - Holandia - 299zł

Kraków - Holandia - 299zł

 

 

Każdy z naszych busów jeżdżących do Holandi jest wyposażony w wygodne fotle, klimatyzację oraz zestawy wideo. Wszystko po to, aby podróż była komfortowa i wygodna, a czas w podróży nie dłużył się zbytnio. Flotę naszych busów można zobaczyć w galerii poniżej.

 

 

Zaufaj sprawdzonej firmie z długoletnim doświadczeniem.

O Nas

 

Trasy z Polski do Holandii, Niemiec, i Belgii przemierzamy każdego dnia wożąc bezpiecznie ludzi bezpośrednio pod wskazany adres.

© 2016 Reest.pl 
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie WebArt IT

Kontakt

 

REEST - Busy do Holandii Niemiec i Belgii

+48 604 195 111
+48 502 853 110
+31 617 665 793
+31 619 958 683

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZWROT PODATKU Z ZAGRANICY

aldortax